Bildiri Gönder

Uluslararası EJESS Sempozyumu’na bildirilerinizi e-mail veya aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz..

E-mail ile bildiri göndermek için,  bilgi@ejessempozyum.org adresine, yazar bilgileri, kurum bilgileri ve en az bir yazarın e-mail adresi yanında, bildiri özet dosyası WORD formatında eklenmiş bir e-mail gönderebilirsiniz.

Düzenleme Komitesi bildiri gönderiminizle ilgili 2 veya 3 gün içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

 

 

* zorunlu alanları göstermektedir.

 Varsa, diğer yazarların isimlerini bu kısma yazınız. Krurum bilgilerini girereken, yukarıda 'Diğer Yazarlar' kısmında izlediğiniz sıraya uyunuz. Her bir yazar kurum bilgisi girildikten sonra, Enter ile bir alt satıra geçebilirsiniz. Yazar isimleri arasına virgül (,) kullanınız.
Lütfen, varsa, diğer yazarların kurum bilgilerini bu kısma yazınız. Kurum bilgilerini girereken, yukarıda 'Diğer Yazarlar' kısmında izlediğiniz sıraya uyunuz. Her bir yazar kurum bilgisi girildikten sonra, Enter ile bir alt satıra geçebilirsiniz.
Lütfen, varsa, diğer yazarların e-mail adreslerini bilgilerini bu kısma yazınız. E-mail adres bilgilerini girerken, yukarıda 'Diğer Yazarlar' kısmında izlediğiniz sıraya uyunuz. Her bir yazar iletişim bilgisi girildikten sonra, Enter ile bir alt satıra geçebilirsiniz.

Please insert the title here. Titles in English, Russian and Turkish are allowed.
Lütfen bildiri özetinizi bu kısma yapıştırınız.
Lütfen 3-5 anahtar kelime giriniz. Anahtar kelimeler arasında virgül (,) kullanınız.
Lütfen bildiri özetinizi WORD formatında sisteme yükleyiniz. .doc, .docx, ve .rtf formatları desteklenmektedir.